Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug SM SX PVC 3mm 3 Metrų FC/APC Optinio Pluošto Jumper Kabelis FC/APC-FC/APC Fiber Optic Patch Cord
€15.72

Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug SM SX PVC 3mm 3 Metrų FC/APC Optinio Pluošto Jumper Kabelis FC/APC-FC/APC Fiber Optic Patch Cord

0 Atsiliepimai | Parašyti atsiliepimą
  • Prieinamumas:Yra sandėlyje
  • Produkto Kodas:s10298

Nemokamas Pristatymas 10vnt/daug SM SX PVC 3mm 3 Metrų FC/APC Optinio Pluošto Jumper Kabelis FC/APC-FC/APC Fiber Optic Patch Cord

Savybės: ---Maža dangos ir atgal atspindys nuostolis ---Geros konvertuojamomis ---Geros ilgaamžiškumas ---Aukštos temperatūros stabilumas ---Standartas: Telcordia GR-326-CORE

Programos: kabelinę televiziją; Aktyvus prietaisas nutraukimo; Telekomunikaciniai tinklai; Metro; Vietinių Tinklų; Duomenų tvarkymo tinklų; Bandymų įranga; Patalpų įrengimas; Wide Area Networks;

Specifikacija: Straipsniai Vienos rūšies Multimode PC UPC APC 62.5/125 50/125 50/125 10G Įterpties Nuostoliai Grįžti Nuostolių ≥45dB kaip 50dB ≥60dB ≥35dB Ilgaamžiškumas

500 matings darbinė Temperatūra nuo -40 iki +75 -40 iki +75 Rėmelis Skylės Dydis 125.0+1/-0um, Conentricity:≤1um 125um,Conectricity:1≤3um 125.3+1/-0um, Conentricity:≤1um 127um,Conectricity:1≤3um 125.5+1/-0um, Conentricity:≤1um 128um,Conectricity:1≤3um 126.0+1/-0um, Conentricity:≤1um FC/APC-FC/APC-SM-3.0 mm-3m fiber optic Patch Cord. Jungtys: MK MK Core: Vienos rūšies Pluošto Tankis: Simplex Apdaila/Dydis: APK lenkijos Ilgis: 3 Metrai (- ų) Skersmuo 3mm Kokybė:10vnt

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

GARANTIJA IR GARANTIJOS

1. Visos prekės yra patikrintos ir išbandytos prieš vežimą. jei nesate patenkintas, prekes, galite pasikeisti elementus per 7 dienas, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas po gavimo elementus.

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Žmogaus sukeltų defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai, prašome naudoti EMS arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal

ATSILIEPIMAI

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę, bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą.

Žymos: smegenų tūris, laidą "iphone", laido gitara, Pigūs smegenų tūris, Aukštos Kokybės laidą "iphone", Kinija laido gitara Tiekėjų.

  • Modelio Numeris: pleistras laido
  • spalva: Geltona
  • Lenkijos Pabaigos Veido: apc
  • Medžiaga: PVC
  • Pluošto skersmuo: 3mm
  • Prekės Pavadinimas: TRENSBATTER
  • Punktas: FC/APC-FC/APC fiber optic patch cord
  • Pluošto ilgis: 3M
  • režimas: Singlemode , simplex
Papildoma informacija
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.3kg (0.66lb.)